Poradenství EC Meluzína

 

V jednotlivých sekcích našich stránek naleznete vždy podsekci "Poradenství".Ta vznikla v rámci projektu Environmentální poradenství v Karlovarském kraji zdarma. Zde jsou publikovány výsledky našich projektů, které mohou posloužit jako inspirace v příslušném oboru.Budeme vám vděčni za připomínky, reakce i nabídky ke spolupráci.

Poradenství provádíme v tématechEkologická výchovaPozemkový spolekOchrana přírodyStaré odrůdy ovoce

Často využíváme následující službyAgronavigátor - Ústav zemědělských a potravinářských informací AgroporadenstvíAOPK - Agentura ochrany přírody a krajinyČSO - Česká společnost ornitologickáČÚZK - Český úřad zeměměřičský a katastrálníEkoporadnaFondy Evropské unieKIS Karlovy Vary - Krajské informační středisko pro rozvoj zemědělství a venkovaMŽP - Ministerstvo životního prostředíNatura 2000 - evropská síť chráněných územíPortál farmáře - Ministerstvo zemědělstvíPortál veřejné správy České republiky- CeniaWikipedie - otevřená encyklopedieKdo běhá přírodou, potřebuje vědět jaké bude počasí

- aktuální radarová data z Českého hydrometeorologického ústavu  najdete na: http://www.chmi.cz/meteo/rad/

- pro západní Čechy jsou ještě užitečné německé meteorologické stránky: Niederschlagsradar

tak a rosničky můžete vrátit do rybníka!!!!


Poradenství pro širokou veřejnost

EC Meluzína RCAB se spolu s ostatními nevládními organizacemi za pojila do realizace projektu: „Environmentální poradenství v ČR v roce 2008“.

Projekt je financován Ministerstvem životního prostředí České republiky - děkujeme.

Jeho cílem je podpořit environmentální povědomí obyvatel všech regionů v České republice. EC Meluzína RCAB zajišťuje tento projekt pro Karlovarský kraj.

V rámci naší poradenské činnosti chceme věnovat zvýšené úsilí podpoře budování soustavy Natura 2000, zachování hezkého rázu naší krajiny i pomoci soužití lidí se zvlášť chráněnými druhy rostlin a živočichů.

V neposlední řadě pomůžeme občanům nakrmit úředního šimla všelijakými povoleními, závaznými stanovisky, konzultacemi a jinými potřebnými úkony.

Informace k jednotlivým tématům naleznete též na těchto stránkách. V jednotlivých sekcích jsou zařazeny rubriky poradenství, kde najdete bližší informace, dokumenty ke stažení, odkazy na další užitečné stránky atd.

Pokud Vás informace zaujala spojte se s námi buď přímo ve výše uvedených kozultačních hodinách a místě nebo prostřednictvím:

- telefonu: +420777086620

- skype: martin.lipa

- e-mailu: ec.meluzina@volny.cz

Na spolupráci se těší: Martin Lípa


 
TOPlist